שאלות ותשובות שינוי כתובת

באילו ימים ושעות אני יכול להרשם לשירות? שירות "עובר בית" מתבצע באופן מקוון ועל כן אתם יכולים להרשם לשרות בכל נקודת זמן ומכל מקום, במחשב הביתי או במובייל. מהו שירות "דואר ירוק"? לקוחות "עובר בית" רשאים לקבל דברי דואר ישירות אל תיבת האימייל ובכך לסייע בשמירה על איכות הסביבה, לצד יצירת סדר בניירת. השרות מתאפשר בקרב חברות המספקות שירות זה. האם השירות הזה הינו תחליף לשירות הדואר? השירות הינו מקיף וכולל ומהווה תחליף ראוי לשירות הדואר שהינו חלקי, יקר יותר ודורש להגיע לסניף להרשמה. כיצד אני קרא עוד.

אודות עובר בית - שינוי כתובת

משנים כתובת בקליק אתר "עובר בית" מאפשר לכל תושב במדינת ישראל לבצע שינוי כתובת מגורים ולעדכן את כתובתו החדשה בקליק ובמספר דקות בודדות, כמו כן ניתן לקבל הצעות מחיר משתלמות ואטרקטיביות מנותני שרות רבים ומגוונים המצויים באתר. בכדי לאפשר לכם חוויה מהירה ויעילה, פיתחנו מערכת מתקדמת וידידותית למשתמש, באמצעותה ובעזרת פרטים בסיסים אותם תזינו, נשלח בקשה לשינוי כתובת מגורים בשמכם לחברות השונות במשק הישראלי, הארגונים השונים יעדכנו או שיחזרו אליכם ישירות. עקב חסיון פרטי לקוח של החברות השונות, האישור לבי קרא עוד.

יתרונות השירות של שינוי כתובת מגורים בעובר בית

מצאתם, ארזתם, עברתם, סידרתם, ועדיין לא סיימתם? אתר "עובר בית" מסיים עבורכם את ההליך המייאש והמתיש הכרוך במעבר הדירה. מעדכן עבורכם את כל נותני השירות בכתובתכם החדשה וכל זאת ביעילות, פשטות והקצאת דקות בודדות מזמנכם. חוסכים לכם זמן ומונעים מכם טרטורים – אתר "עובר בית" מעדכן עבורכם את כל נותני השרותים בהם אתם נעזרים, בכתובתכם החדשה, מבלי שתאלצו להמתין שעות על קו הטלפון ומבלי שתאלצו להתעסק בהתכתבויות בלתי פוסקות עם כל נותן שרות בנפרד. שיתוף פעולה מוצלח עם נותני השרות – אתר "עובר בית" יצר עבו קרא עוד.
פרסומתפרסומת


שינוי כתובת    שינוי כתובת דואר    שינוי כתובת בתעודת זהות    שינוי כתובת משרד הפנים    שאלות ותשובות    בלוג    מפת האתר    תנאי שימוש   צור קשר
התשלום מאובטח בתקן PCI paypal_logooverbayit logo © כל הזכויות שמורות ל-עובר בית בע"מ 2021 | האתר עוצב ונבנה ע"י ביבר גלובל