שינוי כתובת עובר בית שינוי כתובת בת ז
עוברים דירה?
מבצע חורף 20% הנחה!

מעדכנים כתובת בקליק
    התחילו עכשיו >>    

שינוי כתובת בת ז

שינוי כתובת בת ז על ידי משרד הפנים הוא ללא ספק אחת מהמטלות המציקות במעבר דירה.
אך שינוי הכתובת בת ז אינו מעדכן את כל החברות שאתם בקשר איתן, כגון: הוט, יס, סלקום, פלאפון, הראל ועוד רבים
ניתן לבצע את השינוי כתובת מול כל החברות ברגע זה!לשינוי כתובת בת ז לחצו כאן

רוצים להודיע לכל החברות על המעבר דירה

לחצו כאן
להלן מספר טיפים חשובים למעבר דירה עם ילדים
איך לעבור דירה עם ילדים

לעבור דירה עם ילדים זה הכיף הגדול ביותר במשפחתיות, ילדים אוהבים חידושים, בית חדש, מקרר חדש, חדר חדש ואולי איפלו אוטו חדש.
מעבר עם ילדים מתחלק למספר נושאים
1. חברים בשכונה החדשה 2. כיתה חדשה 3. אריזה ופריקה עם הילדים

חברים בשכונה החדשה, כיתה חדשה
כהורים אנחנו תמיד דואגים ומודאגים, מה יהיה עכשיו כשהילד מגיע למקום חדש בלי חברים?
אז רק שתדעו, הפחדים שלנו הרבה יותר גדולים מהפחדים של הילדים שלנו, שימו לב כשמגיעים למקומות חדשים עם ילדים שהם לא הכירו אף פעם, הדברים מתחברים ביניהם, דרך משחק או דרך נושא אהוב כלשהו כמו סופרמן או דוד בן גוריון.
איך אפשר לעזור בכל זאת? אם אתם מכירים כבר מישהו בשכונה שאתם עוברים לגור אליה, אז כמובן תפגישו את הילדים מספר פעמים לפני המעבר, תזמינו אליכם או שתלכו לשחק בגינה הייעודה עם הילדים של החברים.
ניתן גם למצוא חברים של חברים שגרים בשכונה וגם דרך זה ליצור קשר.

מתי עדיף לעבור דירה, בתחילת שנה או באמצע השנה.
הדעה הרווחת האם להעביר את הילד באמצע השנה או בתחילת השנה היא כמובן בתחילת השנה. אך זוהי הדעה הרווחת, ננסה להסביר בהגיון פשוט מדוע דווקא מעבר באמצע השנה דווקא עדיף על מעבר בתחילת השנה.
בואו ניקח שתי דוגמאות: 1. הילד עובר בתחילת השנה – ביום הלימודים הראשון, כל הילדים נרגשים ונותנים המון תשומת לב לחברים של התראו איתם מספר שבועות ופחות שמים לב לילד החדש. המורה כמובן תציג את הילד החדש אך עדיין התרגשות החופש תגרום לילדים פחות להתייחס לתלמיד החדש.
2. הילד עובר באמצע השנה – ביום הלימודים הראשון של הילד בכיתה, כל תשומת הלב של הילדים והמורים מופנית אליו, מנדבים מישהו שיהיה צמוד אליו מהכיתה ויעזור לו בהשתלבות החברתית, האוירה רגועה ופחות רועשת מיום לימודים ראשון של כולם. התאקלמות פחות טראומתית.

לארוז עם ילדים ואם יסכימו אז לפרוק עם ילדים
בואו נשים דברים על השולחן, אם נסתמך על הילדים שלנו במעבר הדירה אז או שלא נעבור בזמן או שכל החוויה תהפוך לצעקות והאשמות. אז בואו לא נעשה עצמנו מופתעים כשנשמע "אין לי כח" "עוד כמה דקות" "אני כבר ארזתי את החדר שלי".
אם אנו מתחילים עם נקודת גישה זו אזי המצב שלנו יכול רק להשתפר, על כל עזרה שיגישו, כל ארגז שידביקו תודו להם ותעודדו אותם, זה לא הכי יעזור אבל לפחות עשיתם את המקסימום מבחינתכם, אם תתעקשו אולי תצליחו להוציא מהם עוד כמה ארגזים אבל האם זה שווה את האנרגיות? לשיקולכם בלבד .
בנוגע לפריקה עם הילדים המצב קצת יותר נח להורים. מניחים את הארגזים של הילד בחדר שלו ואולי הארגזים יפריעו לו והוא יחליט לעזור לכם לפרוק אותם.

כך או כך אתם ההורים נשארים עם כל הדאגות והרי זהו תפקידנו. שיהיה בהצלחה.

עובר בית בשבילך7-10 אחוזים מכלל האוכלוסייה בישראל עוברים דירה ומבצעים את התהליך שינוי כתובת מדי שנה, הרבה זמן וכסף מבוזבזים לעדכון ארגונים בשינוי כתובת. השירות המועיל שלנו לשינוי כתובת נועד לעזור לכם עם כל הלחץ במהלך החדש שלכם
נתחיל?
עוברים דירה?
חוגגים סופשנה 20% הנחה!

מעדכנים כתובת בקליק
    התחילו עכשיו >>    
בחזרה למעלה