ראשי > משרד הפנים חולון - כתובת

משרד הפנים חולון - כתובת

טלפון:
*3450

שעות פתיחה:
ימים א', ג', ה' 8:00 - 12:00
יום ב' 8:00 - 12:00, 14:30 - 17:30
יום ד' 14:30 - 17:30

כתובת : שד' ירושלים 164 חולון

שינוי כתובת משרד הפנים חולון

כל מי שעובר למקום אחר, מוכרח לבצע שינוי כתובת דואר במהירות האפשרית. גם בעידן האינטרנט והדואר האלקטרוני אנחנו מקבלים לא פעם מכתבים חשובים למקום המגורים או מקום העבודה חשבונות חשמל ומים, הודעות על קרן פנסיה פתוחה או גלויה מעוצבת מחבר יקר ואהוב כל אלה טוב שיגיעו בזמן. וזאת עוד מבלי שדיברנו על בעלי העסקים שעבורם שינוי כתובת דואר הוא קריטי.

שינוי כתובת דואר, מתי עושים זאת?

קיימים מקרים רבים שבהם צריך לבצע שינוי כתובת דואר. אלה כמה מבין הנפוצים שבהם:

מדוע שינוי כתובת דואר במשרד הפנים הפך למורכב כל כך

עבור כל מי שמעוניין לבצע שינוי מען דואר במשרד הפנים מדובר באתגר לא קטן. אם אי פעם נאלצתם להגיע באופן פיזי למשרד, אתם יודעים למה הכוונה. ראשית, לעתים יש צורך לקחת חופש מהעבודה, או לכל הפחות להפסיד כמה שעות של יום עבודה. שנית, אתם נאלצים לחכות לא מעט בתור. זה מתחיל מהבידוק הביטחוני ונמשך בתור לאגף. לעתים אתם טועים באגף או שהפקיד לא מפנה אתכם למקום הנכון, ואז אתם נאלצים לחכות מחדש. עד שאתם כבר מגיעים לתורכם, הפקידה שצריכה להחליף לכם את הכתובת יוצאת להפסקת סיגריה. למרבה המזל, תוכלו לחסוך את כל התהליך המייגע באמצעות אתר אינטרנט אחד.

עובר בית, האתר שהופך את החיים שלכם לקלים יותר

עובר בית הוא אתר מקצועי שמסייע לכם להחליף את הכתובת בקלות ובמהירות. אינכם צריכים להגיע למשרד הפנים כדי לעמוד בתור. כל שעליכם לעשות הוא להזין את הפרטים שלכם ולשלוח את טופסי ההרשמה. ברגע שהבקשה שלכם מתקבלת, צוות האתר ניגש לעבודה כדי לעשות הכול על מנת לשנות את הכתובת. יש נותני שירות שמוכרחים לבצע שינוי כתובת דואר לכתובת החדשה שלכם? זוהי אינה בעיה. באתר האינטרנט תוכלו לבחור את נותני השירות (חברות תקשורת, חברות האשראי ועוד) ולשלוח את הבקשה לספקים.

יש לכם עוד שאלות? הכנסו עכשיו לאתר עובר בית וקבלו את המידע העדכני ביותר.

לשינוי כתובת תל אביב לחצו כאן
פרסומתפרסומת


שינוי כתובת    שינוי כתובת דואר    שינוי כתובת בתעודת זהות    שינוי כתובת משרד הפנים    שאלות ותשובות    בלוג    מפת האתר    תנאי שימוש   צור קשר
התשלום מאובטח בתקן PCI paypal_logooverbayit logo © כל הזכויות שמורות ל-עובר בית בע"מ 2021 | האתר עוצב ונבנה ע"י ביבר גלובל