שינוי כתובת עובר בית 

משרד הפנים חולון כתובת
עוברים דירה?
מבצע חורף 20% הנחה!

מעדכנים כתובת בקליק
    התחילו עכשיו >>    

משרד הפנים חולון כתובת

משרד הפנים חולון כתובת

*3450

שעות פתיחה:
ימים א', ג', ה' 8:00 - 12:00
יום ב' 8:00 - 12:00, 14:30 - 17:30
יום ד' 14:30 - 17:30

כתובת : שד' ירושלים 164 חולון

שינוי כתובת בחמש דקות, עברתם דירה? רוצים לעדכן את כל חברות הביטוח, את סלקום, הוט, יס, גולן ועוד?
הכנסו עכשיו לאתר עובר בית ותוכלו במספר צעדים פשוטים, לעבור דירה
1. מזינים כתובת ישנה וחדשה

2. פרטי העובר/ים

3. בוחרים את מי רוצים לעדכן (וממי רוצים לקבל הצעה אטרקטיבית)

4. וזהו (:רוצים להודיע לכל החברות על המעבר דירה

לחצו כאןלהלן מספר טיפים למעבר דירה בשלום

מה אוכלים ביום ההובלה?

נכון, זהו נושא שפחות מדברים עליו ורובנו מקלים ראש בנושא, אך ביום ההובלה חושב מאד למצוא את הזמן לאכול, ביום לחוץ כזה ומלא דאגות אנו לרוב עוצרים לרגע ושמים לב שלא אכלנו כל היום (ובגלל זה כל כך כואב לי הראש). אם אנחנו מציפים את הנושא הזה אז לפחות נוכל להתכונן אליו, חשוב ביום ההובלה לדאוג לשישיית מים לפחות או שתי שישיות בימים החמים. להכניס למקרר שיהיה בשבילכם ובשביל המובילים, כדאי לקנות מעט מאפים, גביניות, רוגלך, וופלים או עוגיות, כוסות וצלחות חד פעמיים, שיהיה לנשנוש למובילים וגם לכם, מנסיון זה משרה אווירה נעימה שיש קצת נשנושים ומים. לבריאים מבינינו אפשר קצת פירות וירקות חתוכים אך זה כבר ידרוש מכם לפרק ארגזים. שיקול שלכם.

ארוחת הבוקר יכולה להיות לחמניה עם גבינה ומלפפון או כל משהו קליל אחר שלא דורש טיגון או כל שימוש בכלים רב פעמיים. אנחנו לא רוצים להתחיל לפתוח את הארגזים ולהוציא ציוד הכל כבר אמור להיות ארוז אז אל תתפתו להתחיל לפרק ארגזים, תתאפקו עם ארוחת הגורמה להיום, תפצו את עצמכם מחר בארוחה בבית החדש כשהכל יהיה פחות לחוץ.

לגבי ארוחה עיקרית לאותו היום אפשר להזמין כבר לבית החדש לכשתגיעו או לחטוף איזו פיתה עם משהו על הדרך. בכל מקרה תחכו עם ארוחות גדולות עד לסיום ההובלה אך אל תשכחו לנשנש ולשתות תוך כדי.

יום ההובלה הוא עמוס וטרוד אך עם זאת יכול להיות מהנה ומרגש אז על מנת שלא נגמור אותו עם כאבי ראש ועוד שני כדורים נגד כאבי ראש תדאגו לכם לאוכל במהלך היום הזה ובכלל (:
המון הצלחה במעבר, בתיאבון.

עובר בית בשבילך7-10 אחוזים מכלל האוכלוסייה בישראל עוברים דירה ומבצעים את התהליך שינוי כתובת מדי שנה, הרבה זמן וכסף מבוזבזים לעדכון ארגונים בשינוי כתובת. השירות המועיל שלנו לשינוי כתובת נועד לעזור לכם עם כל הלחץ במהלך החדש שלכם
נתחיל?
עוברים דירה?
חוגגים סופשנה 20% הנחה!

מעדכנים כתובת בקליק
    התחילו עכשיו >>    
בחזרה למעלה