שינוי כתובת (מען)
שירות זה מאפשר לכל תושב במדינת ישראל לבצע שינוי כתובת מגורים ולעדכן את כתובתו החדשה מול כל החברות במשק.

לשינוי כתובת

השירות כרוך בתשלום - 47 ש"ח ליחיד ו-69 ש"ח לכל בני המשפחה


משרד הפנים חולון כתובת*3450

שעות פתיחה:
ימים א', ג', ה' 8:00 - 12:00
יום ב' 8:00 - 12:00, 14:30 - 17:30
יום ד' 14:30 - 17:30

כתובת : שד' ירושלים 164 חולון

שינוי כתובת משרד הפנים חולון

כל מי שעובר למקום אחר, מוכרח לבצע שינוי כתובת דואר במהירות האפשרית. גם בעידן האינטרנט והדואר האלקטרוני אנחנו מקבלים לא פעם מכתבים חשובים למקום המגורים או מקום העבודה – חשבונות חשמל ומים, הודעות על קרן פנסיה פתוחה או גלויה מעוצבת מחבר יקר ואהוב – כל אלה טוב שיגיעו בזמן. וזאת עוד מבלי שדיברנו על בעלי העסקים שעבורם שינוי כתובת דואר הוא קריטי.

שינוי כתובת דואר – מתי עושים זאת?

קיימים מקרים רבים שבהם צריך לבצע שינוי כתובת דואר. אלה כמה מבין הנפוצים שבהם:

מדוע שינוי כתובת דואר במשרד הפנים הפך למורכב כל כך

עבור כל מי שמעוניין לבצע שינוי מען דואר במשרד הפנים מדובר באתגר לא קטן. אם אי פעם נאלצתם להגיע באופן פיזי למשרד, אתם יודעים למה הכוונה. ראשית, לעתים יש צורך לקחת חופש מהעבודה, או לכל הפחות להפסיד כמה שעות של יום עבודה. שנית, אתם נאלצים לחכות לא מעט בתור. זה מתחיל מהבידוק הביטחוני ונמשך בתור לאגף. לעתים אתם טועים באגף או שהפקיד לא מפנה אתכם למקום הנכון, ואז אתם נאלצים לחכות מחדש. עד שאתם כבר מגיעים לתורכם, הפקידה שצריכה להחליף לכם את הכתובת יוצאת להפסקת סיגריה. למרבה המזל, תוכלו לחסוך את כל התהליך המייגע באמצעות אתר אינטרנט אחד.

עובר בית – האתר שהופך את החיים שלכם לקלים יותר

עובר בית הוא אתר מקצועי שמסייע לכם להחליף את הכתובת בקלות ובמהירות. אינכם צריכים להגיע למשרד הפנים כדי לעמוד בתור. כל שעליכם לעשות הוא להזין את הפרטים שלכם ולשלוח את טופסי ההרשמה. ברגע שהבקשה שלכם מתקבלת, צוות האתר ניגש לעבודה כדי לעשות הכול על מנת לשנות את הכתובת. יש נותני שירות שמוכרחים לבצע שינוי כתובת דואר לכתובת החדשה שלכם? זוהי אינה בעיה. באתר האינטרנט תוכלו לבחור את נותני השירות (חברות תקשורת, חברות האשראי ועוד) ולשלוח את הבקשה לספקים.

יש לכם עוד שאלות? הכנסו עכשיו לאתר עובר בית וקבלו את המידע העדכני ביותר.

לשינוי כתובת תל אביב לחצו כאן

טיפ הזהב של צוות עובר בית: מה אוכלים ביום ההובלה?נכון, זהו נושא שפחות מדברים עליו ורובנו מקלים ראש בנושא, אך ביום ההובלה חושב מאד למצוא את הזמן לאכול, ביום לחוץ כזה ומלא דאגות אנו לרוב עוצרים לרגע ושמים לב שלא אכלנו כל היום (ובגלל זה כל כך כואב לי הראש). אם אנחנו מציפים את הנושא הזה אז לפחות נוכל להתכונן אליו, חשוב ביום ההובלה לדאוג לשישיית מים לפחות או שתי שישיות בימים החמים. להכניס למקרר שיהיה בשבילכם ובשביל המובילים, כדאי לקנות מעט מאפים, גביניות, רוגלך, וופלים או עוגיות, כוסות וצלחות חד פעמיים, שיהיה לנשנוש למובילים וגם לכם, מנסיון זה משרה אווירה נעימה שיש קצת נשנושים ומים. לבריאים מבינינו אפשר קצת פירות וירקות חתוכים אך זה כבר ידרוש מכם לפרק ארגזים. שיקול שלכם.

ארוחת הבוקר יכולה להיות לחמניה עם גבינה ומלפפון או כל משהו קליל אחר שלא דורש טיגון או כל שימוש בכלים רב פעמיים. אנחנו לא רוצים להתחיל לפתוח את הארגזים ולהוציא ציוד הכל כבר אמור להיות ארוז אז אל תתפתו להתחיל לפרק ארגזים, תתאפקו עם ארוחת הגורמה להיום, תפצו את עצמכם מחר בארוחה בבית החדש כשהכל יהיה פחות לחוץ.

לגבי ארוחה עיקרית לאותו היום אפשר להזמין כבר לבית החדש לכשתגיעו או לחטוף איזו פיתה עם משהו על הדרך. בכל מקרה תחכו עם ארוחות גדולות עד לסיום ההובלה אך אל תשכחו לנשנש ולשתות תוך כדי.

יום ההובלה הוא עמוס וטרוד אך עם זאת יכול להיות מהנה ומרגש אז על מנת שלא נגמור אותו עם כאבי ראש ועוד שני כדורים נגד כאבי ראש תדאגו לכם לאוכל במהלך היום הזה ובכלל (:
המון הצלחה במעבר, בתיאבון.


paypal_logo תהליך התשלום מאובטח באמצעות PayPal
overbayit logo © כל הזכויות שמורות ל-עובר בית בע"מ 2020 | האתר עוצב ונבנה ע"י ביבר גלובל