משרד הפנים תל אביב שינוי כתובת

מנהל אוכלוסין
*3450
שעות פתיחה:
ימים א' - ג', ה' 8:00 - 12:00
כתובת : דרך מנחם בגין 125 תל אביב

תשלומים ואגרות
03-7634720
שעות פתיחה:
ימים א', ב', ד', ה' 8:00 - 13:00
כתובת : דרך מנחם בגין 125 תל אביב

שינוי כתובת משרד הפנים תל אביב

תל אביב היא עיר תוססת שבה הכול מתרחש בקצב מסחרר. תושבים עוברים מדירה קטנה לגדולה יותר, בעלי עסקים מעבירים את משרדיהם למקומות מרכזיים יותר ואף בעלי המסעדות עוברים מקום כדי לשנות את מזלם לטובה.
אז מה משותף לכל המקרים האלה? ניחשתם נכון – הצורך לבצע שינוי כתובת משרד הפנים תל אביב. כי אם הכתובת הפיזית לא תשתנה בקרוב, מכתבים חשובים לא יגיעו ליעדם וגם הלקוחות יתקשו למצוא את מיקום בית העסק שאותו הם מחפשים.

שינוי כתובת משרד הפנים תל אביב אז מי יכול לשנות את הכתובת?

שינוי כתובת משרד הפנים תל אביב מתאים לכולם, כמובן. עם זאת ישנם סוגי אנשים שעליהם מתעכב משרד הפנים במיוחד:

  • שינוי כתובת לכתובתו של אדם אחר – אדם המבקש לשנות את הכתובת לכתובת של הוריו או כל אדם אחר (ובלבד שזו אינה כתובתו) צריך להציג לנציגי משרד הפנים אישור מיוחד המדגיש את הסכמתם של ההורים והחברים לשינוי הכתובת בתוספת הצגת תעודת זהות של בעל הכתובת.


  • אם אתם מעוניינים להציג שינוי כתובת מעבר לפעם אחת במשך תקופה של 12 חודשים, תידרשו להציג הסבר מפורט לסיבת שינוי הכתובת בתוספת ראיות למעבר כתובת בפועל.
  • אם חזרתם לכתובת הקודמת לאחר שינוי הכתובת במשרד הפנים, יש צורך להציג הסבר לסיבת השינוי או ראיות לכך שעברתם.
  • אם עברתם מעיר גדולה ליישוב קטן, יש צורך להציג אישור מטעם מזכיר היישוב.
  • אם משני הכתובת הם ילדים שגילם מתחת לגיל 18, יש צורך בהצגת הסכמת אישור מטעם ההורים.


שינוי כתובת משרד הפנים תל אביב מעולם לא היה קל יותר

יש אנשים שנוטים לדחות את פעולת שינוי כתובת משרד הפנים תל אביב, ואי אפשר להאשים אותם בכך. עבור רבים משרד הפנים הוא מקום בלתי מוכר, כך שכשהעניין מגיע לצורך שינוי כתובת משרד הפנים תל אביב, העניינים מתחילים להסתבך. למרבה המזל, בימינו, בזכות נוכחותו של אתר אינטרנט איכותי ניתן לבצע שינוי כתובת בקלות וביעילות מבלי לצאת מהבית. מדובר באתר הזמין במשך 24 שעות ביממה, כך שאתם יכולים ליהנות משירותיו בכל רגע נתון.אז איך משנים כתובת בלחיצת כפתור אחת?

האתר עובר בית מאפשר לכם לחסוך את הביקורים החוזרים ונשנים במשרד הפנים ולהשיג את שינוי הכתובת המיוחל. בעוד שינוי כתובת משרד הפנים תל אביב יכול לצרוך זמן יקר ותלוי בגורמים כמו משרד הפנים תל אביב שינוי כתובת שעות קבלה, הרי שבאתר תוכלו לבצע אותו תוך כמה שניות בודדות. כל שיש לעשות הוא להירשם לאתר, והצוות המקצועי המנהל את האתר יתחיל בשינוי הכתובת. מעבר לכך, בחברה מודעים לצורך לשמור על סודיות, בייחוד כאשר מדובר במידע אישי רגיש כמו כתובת או תעודת זהות. לפיכך, האתר מאובטח במיטב הטכנולוגיה החדשנית ביותר ועובר בקרה בכל עת.

עברתם דירה? מזל טוב! כעת אתם צריכים לדאוג לשינוי מהיר של כתובת. פנו לחברת עובר בית וחסכו לעצמכם זמן יקר.

לשינוי כתובת בחולון לחץ כאן

טיפים למעבר דירה בשלום


מעבר דירה הינה תקופה לחוצה, ולא משנה אם השינוי כתובת בתל אביב או בכל עיר אחרת, איך מוצאים את המוביל הנכון?


בטח שאלתם את עצמכם, איפה אוכל למצוא את המוביל שאוכל לסמוך עליו? תרגעו, אתם לא היחידים. אז עוד לפני שעדכנתם את משרד הפנים שינוי כתובת למשלוח דואר, ומיד אחרי שעדכנתם עם עובר בית על שינוי כתובת אצל כל הספקים שלכם קבלו מספר עצות כיצד למצוא את המוביל הנכון

בהובלה - מוביל שיעזור עם ארגזים לאריזה, ישמור על התכולה כאילו הוא מעביר את הבית שלו עצמו.

במחיר - מוביל עם מחירים הוגנים, כולנו יודעים מחיפושים ברשת ומחברים מהם המחירים פחות או יותר אז שיהיה הוגן.

בשירות - יום המעבר הוא גם ככה יום קשה אז מוטב שהשירות יהיה מסביר פנים ובלי לחץ.

...אז ובכן, איפה נמצא את המלאך הזה? קודם כל לשאול חברים, אין כמו המלצה ממישהו שאתם מכירים ויודעים שהוא לא ינסה ליפות את הדברים ויספק לך את כל המידע הנחוץ, לא פשוט למצוא חברים שימליצו על מוביל מעולה ובלי תקלות אבל שווה לשאול.

חיפוש ברשת

דירוגים ברשת, נסו לחפש מובילים באתרי המובילים כגון המקצוענים וכדומה. לחיפוש המוביל הטוב ביותר מיינו על פי הדירוג הגבוה ביותר, לאחר מכן בידקו מבין הראשונים את כמות האנשים שהצביעו, יותר מצביעים יותר טוב. חפשו בהערות המצביעים את ההערות הפחות טובות, על מנת שתבינו על מה קיבל המוביל ציון נמוך, לרוב זה בגלל הערות קטנוניות שאפשר לסלוח למוביל עליהן, לפעמים ההערות קשות אז אפשר לוותר על המוביל הספציפי.חשוב לסגור מראש!

כן זה ידוע, קשה למצוא מוביל טוב, אבל שווה לנסות. בכל מקרה אם המוביל שלכם מומלץ או מישהו שמצאתם בדפי זהב חשוב שתסגרו איתו את כל הנושאים הקשורים להובלה לפני יום ההובלה. אל תנסו לעגל במספר הארגזים אל תעלימו ארון שיופיע פתאום ביום ההובלה, ספקו למוביל את כל המידע הנדרש, צלמו ושלחו בווטסאפ את המיטות, ארונות, מכונת כביסה, סלון, טלויזיה וכל חפץ גדול אחר וזאת על מנת שהמוביל לא יופתע והכל יהיה ברור ביום ההובלה, נסו להמנע מאי נעימויות כמה שיותר.

טיפ למובילים

סגרו מראש את נושא הכסף והטיפ! זהו הנושא המציק ביותר בסיום יום ההובלה, לכן סגרו עם המוביל הראשי את כמות המובילים וסכום הטיפ לכל מוביל, אין ברירה בסוף תצטרכו להגיע לנושא הזה ועדיף לסגור את זה לפני יום ההובלה. תשאלו כיצד הם מעבירים את הספה? האם עוטפים אותה עם ניילון נצמד, האם בשמיכות?

תשאלו את כל הדברים שחשובים לכם ואל תרגישו לא נעים, המובילים רגילים לשאלות ושמחים לעזור בדרך כלל.

לסיכום

אם תגיעו ליום ההובלה עם קארמה טובה וחיוך על הפנים, ותקחו בחשבון שייקרו תקלות אך בסופו של יום נגיע לביתנו החדש, אז מובטחת לכם הצלחה במעבר הדירה. בהצלחה!

paypal_logo תהליך התשלום מאובטח באמצעות PayPal
overbayit logo © כל הזכויות שמורות ל-עובר בית בע"מ 2020 | האתר עוצב ונבנה ע"י ביבר גלובל